Malowanie elewacji Warszawa

Malowanie elewacji

20,00 zł za m2

Planujesz wykonać malowanie elewacji? Zapytaj nas o wycenę.

Malowanie elewacji to obecnie jedna z bardziej popularnych usług wykonywanych z dostępu linowego. Nasza firma również coraz częściej świadczy malowanie elewacji Warszawa.
Dbamy o wszystkie detale: dokładnie zaklejamy okna oraz inne elementy. Pamiętamy o tym, żeby umyć elewacje oraz we właściwy sposób zagruntować powierzchnię preparatem, który jest przystosowany do farby, którą została pokryta. Polecamy klientom przede wszystkim farby bardzo dobrej jakości: sylikonowe albo sylikatowe cenionych producentów, np. Weber albo Caparol.
Nasi specjaliści wykonują malowanie elewacji stosując do tego agregaty hydrodynamiczne czy wałków. Pracujemy przede wszystkim na Mazowszu, gdzie wykonujemy bardzo wiele prac wysokościowych. Czasem realizujemy także zlecenia na terenie Siedlec, Płocka i Radomia.

 

Alpinizm przemysłowy, technika dostępu linowego w budownictwie i montażu konstrukcji, prace wysokościowe, jakkolwiek by nie nazywać naszego zawodu, zawsze będzie to praca na wysokościach. Handy Na wysokości zadania, to nowoczesna, dynamiczna, doświadczona grupa ludzi, którzy kochają dostęp linowy i swoje życie postanowili poświęcić solidnie wykonanym pracom na wysokościach. Jesteśmy ludźmi, którzy zrobią wszystko, żeby zlecenie wykonać rzetelnie i konkretnie. Nasza firma zatrudnia obecnie techników linowych, którzy pracują na wysokościach w takich miastach jak: Warszawa, Siedlce, Płock. Kochamy wyzwania. Czy jesteśmy od tego uzależnieni? Z pewnością tak, natomiast dodatkowe specjalizacje alpinistów przemysłowych, wiążą się z możliwością wykonywania prac takich, których inni nie potrafią wykonać jak na przykład prawidłowo wykonać malowanie elewacji.

Zobacz stronę naszego podwykonawcy.

Opinie

Brak opinii, czy chciałbyś dodać swoją?

Bądź pierwszym, który napisze opinię “Malowanie elewacji”

*